Головна Події З Кременця до Почаєва тепер нормальна дорога – 27 км

З Кременця до Почаєва тепер нормальна дорога – 27 км

дорога
Валентин Атонович перерізає власноруч "стрічку дороги"

дорогаГолова обласної державної адміністрації Валентин Хоптян взяв участь у відкритті відремонтованої ділянки автомобільної дороги Р-26 «Остріг-Кременець-Почаїв-Радивилів», довжиною 27,2 кілометрів.
«Сьогодні ми можемо говорити про виконання завдання, яке Президент України Віктор Янукович дав, під час свого перебування на Тернопільщині у січні 2011 року. Ремонт цієї ділянки дороги завершено. Хочу відзначити, що, керівництво держави та Уряду посприяло виділенню на його проведення 31,6 мільйонів гривень», – сказав Валентин Хоптян.
Важливість ремонту цієї ділянки дороги пов’язана із насиченим рухом по ній транспорту, в тому числі й туристичного і паломницького, адже в Почаєві знаходиться одна з найбільших християнських святинь – Свято-Успенська лавра.
Валентин Хоптян також наголосив, що ремонтні роботи тут здійснювалися із використанням новітніх технологій.
Це підтвердили й «дорожники», які розповіли, що під час ремонту здійснювалося вкладання асфальтобетонної суміші з модифікованим бітумом, застосовувалися довговічні матеріали, а саме – холодний пластик, для влаштування горизонтальної розмітки тощо.
Крім іншого, було відремонтовано 2 залізобетонних мости, 3 автопавільйони, 12 автобусних зупинок, замінено 3200 метрів погонних тросового огородження на бар’єрне оцинковане, встановлено 2 автопавільйони, 300 дорожніх знаків, 416 сигнальних стовпчиків, влаштовано фарбою 21,2 км дорожньої розмітки та 6 км – холодним пластиком.
Голова обласної державної адміністрації Валентин Хоптян, разом із начальником служби автомобільних доріг в області Миколою Гнатівим та головою Кременецької райдержадміністрації Ігорем Михальчуком, перерізали символічну стрічку, на знак того, що рух транспорту на відремонтованій ділянці дороги – відновлено.
Голова ОДА подякував усім, хто долучився до виконання робіт та вручив кращим працівникам грамоти і відзнаки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here