Зошити зі Сталіном і Леніном вже не продають
зошитиТернополі після втручання управління торгівлі припинений продаж зошитів із зображенням Сталіна пише, korrespondent.net
Як повідомив начальник міського управління торгівлі Василь Хомінець, відразу після того, як у міську раду надійшло повідомлення про те, що в одній з торгівельних мереж продають зошити із зображенням Йосифа Сталіна, відбулася зустріч з підприємцями, причетними до реалізації цих зошитів.
“Ми пояснили, що у людей із здоровим глуздом особа диктатора викликає лише негативні емоції. Після цього вони зняли ці зошити з реалізації і повернули їх в інше місто на склад. За словами продавців, з моменту надходження цієї партії вони встигли продати близько 10 зошитів”, – сказав Хомінець.
За його даними, виготовлені зошити у Росії. Вони є складовою серії зошитів Гламурні лідери, на яких змальовані лідери різних країн соціалістичного табору радянських часів з їх біографіями.
“Підприємці пообіцяли, що в майбутньому така ситуація не повториться”, – сказав Хомінець.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Тернополі у магазині канцтоварів продають учнівські зошити із зображеннями і біографіями Сталіна, Леніна, Фіделя Кастро і Мао Цзедуна.
Категорії: Події

Теги: ,,

1 Коментар

  1. 10 зошитів вже продали значить попит був на товар був і це не дивно тому, що багатьом є фанатів “совка” і усього, що з ним пов”язано подобаються такі речі.Забороняти продавати такі зошити було не варто. Краще б випустили серію зошитів з Бандерою,Шухевичом,Мельником,Коновальцем.Такі речі потрібно поборювати в умовах здорової конкуренції а не заборонами.

    Відповісти

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: