Головна Події Знову напад на офіс ВО Свобода, на цей раз підпал

Знову напад на офіс ВО Свобода, на цей раз підпал

Цієї ночі, 22 листопада, у місті Ковелі на Волині невідомі зловмисники підпалили офіс міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода».
За свідченням очевидців, загоряння трапилося близько 4-30 ранку. Ці ж очевидці переповідають, що коли на місце надзвичайної події приїхали пожежники, вхідні двері офісу виявилися незамкненими – очевидно, їх перед тим зламали.
Зі слів голови Ковельської міської організації ВО «Свобода» депутата міської ради Вадима Ткачука, з офісу викрали системний блок партійного комп’ютера, в якому зберігалася вся інформація про партійну діяльність, членство та прихильників партії за останні чотири роки. Зникла й деяка інша офісна техніка, а паперова документація виявилась розкидана, видно, що серед паперів щось шукали.
«Побачене мною на місці події не залишає сумнівів, що це – зумисний підпал. І те, що офіс «Свободи» спалили саме в День Свободи, наштовхує на думку, що це – теж невипадково. Я впевнений, що це – спроба грубого тиску й залякування активістів ВО «Свобода» за їхню активну протидію режимові Януковича та його ставленикам на місцях, за послідовне відстоювання інтересів українців, ковельчан. У цьому також переконує той факт, що в Ковелі останнім часом трапляється аж надто багато «випадкових» пожеж…», – прокоментував інцидент свободівець Вадим Ткачук.

Ми нещодавно повідомляли, що на офіс ВО Свобода в місті Тернополі було скоєно напад, і поцуплено партійну документацію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here