Головна Події За один день “освітянин хабарник” зібрав 15 тисяч гривень “урожаю”

За один день “освітянин хабарник” зібрав 15 тисяч гривень “урожаю”

хабар

хабарЯк ми повідомляли раніше, в одному з ВНЗ затримано завідувача кафедри за отримання хабара. Суми від чотириста доларів до чотирьох тисяч гривень  прагнув незаконно збагатитися на старшокурсниках викладач одного з тернопільських університетів. Освітянин ставив свої умови п’ятикурсникам, магістерські роботи яких не були допущені до захисту, так як не пройшли перевірки на плагіат.
Студентка, яка звернулася до професора, повинна була віддати викладачеві чотириста доларів грошової винагороди за допуск до захисту. За умови отримання конкретної суми завідувач кафедри пообіцяв п’ятикурсниці позитивну оцінку. Працівники міліції зафіксували передачу грошей.
Співробітники УДСБЕЗ задокументували інші подібні факти. Для прикладу, студенти передали освітянину чотири тисячі гривень та тисячу доларів за вирішення подібних питань. Тільки за день хабарник зібрав зі спудеїв понад 15 тисяч гривень.
Розслідування проводять працівники прокуратури міста Тернополя. За зібраними правоохоронцями матеріалами порушена кримінальна справа за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here