Головна Події Заступника Вітрука взяли “під білі ручки”

Заступника Вітрука взяли “під білі ручки”

хабар

хабар

За хабар у сумі 750 000 гривень заарештований начальникУправління податкової міліції Державної податкової служби вТернопільській області. Відносно нього порушено кримінальну справу.
Як повідомили в прес-службі ГПУ, відділом який займається розслідування злочинів про корупційні дії Генеральної прокуратури України та за матеріалами Служби Безпеки України порушено кримінальну справу щодо першого заступника голови-начальника управління податкової міліції ДПС в Тернопільській області за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст . 368 КК України (одержання хабара в особливо великому розмірі службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище).
Встановлено, що будучи посадовою особою, займаючи відповідальне становище, чиновник отримав хабар в особливо великому розмірі в сумі 750 000 гривень.
В даний час він затриманий за підозрою у скоєнні зазначеного злочину, групою слідчих проводяться невідкладні слідчі дії.

Нагадаємо, що сьогодні зранку, у приміщенні ДПА відбувся штурм спецпідрозділом “Альфа”, і звідти вивели в наручниках і як повідомляють очевидці з піджаком на голові одного із високоставлених податківців.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here