Головна Події Екскурсоводи провели навчальну екскурсію

Екскурсоводи провели навчальну екскурсію

Незабаром завершать роботу курси з підготовки фахівців туристичного супроводу, організовані за ініціативи управління з питань туризму облдержадміністрації.

Протягом навчальних курсів слухачі мали можливість послухати лекції викладачів ТНПУ ім. Гнатюка, фахівців музейної та архітектурної справи, досвідчених екскурсоводів та керівників туристичних підприємств області.

Особливо важливим моментом у навчанні молодих екскурсоводів є практичні заняття, під час яких, курсанти можуть дізнатися про всі особливості професії екскурсовода: зустріч групи, знайомство. Адже саме від цього залежить психологічний настрій всієї групи, налаштування на позитив та сприйняття туристичної інформації. Тому, за сприяння Тернопільської міської ради, для слухачів курсів з підготовки екскурсоводів була організована навчально-практична екскурсія по маршруту Тернопіль – Рукомиш – Бучач – Язлівець – Чортків. Цей маршрут є надзвичайно популярним серед туристів, саме через це його обрали для проведення практичної частини курсів.

Нагадуємо, що при управлінні з питань туризму Тернопільської облдержадміністрації, відповідно до Положення про порядок видачі дозволів на право здійснення туристичного супроводу, працює акредитаційна комісія з видачі дозволів на право здійснення туристичного супроводу. Однією з основних функцій комісії є: розгляд і прийняття рішень за заявами претендентів про видачу (поновлення дії), скасування дозволів на право здійснення туристичного супроводу фахівцями туристичного супроводу, а також підтвердження відповідності фахівців туристичного супроводу кваліфікаційним вимогам або прийняття рішення про мотивовану відмову.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here