Головна Події ДТП з Хоптяном: джип до нині орендує ОДА

ДТП з Хоптяном: джип до нині орендує ОДА

Хоптян

ХоптянНародний депутат України Василь Деревляний сьогодні на прес-конференції озвучив нові обставини, пов’язані із дорожньо-транспортною пригодою за участю автомобіля голови Тернопільської облдержадміністрації, передає ЗЗ
Так, за інформацією нардепа, джип «Тойота Ленд Крузер» із номерним знаком, який містить чотири п’ятірки перебуває в оренді в ОДА до 15 липня 2012 року. Відповідну інформацію народний обранець отримав вчора, 23 січня, від прокуратури області.

Встановлено, що для користування зазначеним автомобілем між УМВС України в Тернопільській області в особі начальника генерал-майора міліції Бортняка Ф.В. та Тернопільською облдержадміністрацією в особі першого заступника голови Коломійчука В.С. укладено договір від 21 липня 2010 року №213. За умовами укладеного договору позики, позичкодавець передає у безоплатне користування автомобіль «Тойота Ленд Крузер» терміном на один рік до 21 липня 2011 року. Але на підставі додаткової угоди №307, до договору позики від 21.07.2010 року за №213, термін дії договору продовжений ще на один рік. Додаток був укладений 15 липня 2011 до 15 липня 2012 року. Через те підстав для розірвання цього договору не було ніяких. Крім того, тут також вказується, що в одноосібному порядку ніхто немає права розривати цей договір, – процитував прокурорську відповідь народний депутат.
Тому Василь Деревляний офіційно заявив, що інформація голови облдержадміністрації Валентина Хоптяна щодо розірвання договору оренди автомобіля 26 грудня минулого року є неправдивою. До слова, у 2011 році на утримання автомобіля «Тойота Ленд Крузер» було витрачено 268 тисяч 801 гривню 66 копійок. На зарплату водіям – 61 тисячу 306 гривень та придбання бензину – 198 тисяч 812 гривень 67 копійок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here