Головна Події До тернопільських рятувальників навідались канадці

До тернопільських рятувальників навідались канадці

Мнс21 травня до Територіального управління МНС України у Тернопільській області завітали гості з міста Едмонтона провінції Альберта (Канада). До складу делегації війшли пожежники, поліцейський, лікар та інші. Всі вони відвідали нашу область за сприяння Тернопільського Ротарі-клубу.
Іноземці ознайомилися зі структурою та діяльністю підрозділів МНС області, аварійно-рятувальною технікою та спорядженням, які використовують в своїй повсякденній роботі тернопільські рятувальники. Відвідали пожено-технічну виставку, де ознайомились з історією становлення пожежно-рятувальної служби краю. У свою чергу, колеги-пожежники, в складі делегації, поділились власним досвідом та принципами роботи канадських оперативно-рятувальних служб.
За результатом зустрічі українська та канадська сторони намітили подальші шляхи співпраці та обміну досвідом у напрямку розвитку рятувальної справи.
За словами канадійців, за короткий час перебування все цікаве побачити неможливо, але загальне позитивне враження про оперативно-рятувальну службу Тернопільщини та її особовий склад залишиться у пам’яті ще надовго.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here