Головна Події Дніпропетровськ оточила міліція і мобільній зв’язок з перебоями

Дніпропетровськ оточила міліція і мобільній зв’язок з перебоями

міліція
міліціяМВС і правоохоронні сили антитерору повністю перекрили центр Дніпропетровська, повідомляють очевидці. Центр міста закритий для руху автотранспорту, а в деяких місцях і для пішоходів.

Нагадаємо, що кількість постраждалих від чотирьох вибухів, якісталися в Дніпропетровську сьогодні, 27 квітня, за попереднімиданими зросла до 27 осіб. Відзначимо, що в МВС поки не вірять, що вибухи в Дніпропетровську організували терористи. Міністр внутрішніх справ терміново вилетів до Дніпропетровська, де прогриміли вже чотири вибухи, пердає Багнет
Дніпропетровські медики не бажають поширюватися щодо потерпілих, а дніпропетровських військовослужбовців терміново викликали в розташуваннячастин.
Зважаючи події в Дніпропетровську, що сталися сьогодні 27 квітня 2012 року, в період з 13.25 спостерігається частковіперебої зі зв’язком, що виникли внаслідок різкоголавиноподібного зростання трафіку. Перевантажені 2комутаційних центру мережі.
Обсяг трафіку в декілька разів перевищує рівень самихмаксимальних навантажень на мережу, властивих новорічногоперіоду.Технічні служби «Київстар» роблять все можливе длятермінового розширення ємності мережі. Відключенідругорядні малопріорітетние сервіси в зв’язку з терактами вДніпропетровську, повідомив оператор


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here