Головна Події Для декого випускний – День подяки і молитви

Для декого випускний – День подяки і молитви

Атестати про повну середню освіту 12 травня отримали 14 випускниць колегіуму для дівчат “Знамення“, що діє у с. Зарваниця. Архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський очолив Божественну Літургію, у якій взяли участь вчителі колегіуму, батьки та родичі випускниць, а також Віталій Шафранський, голова постійної комісії з питань освіти, науки, молодіжної політики Тернопільської обласної ради.

“Ми дякуємо Тобі, Мати Зарваницька, за цих дітей, адже вони виховувалися під Твоїм покровом”, – сказав архиєрей під час проповіді. Звертаючись до випускниць, первоієрарх Тернопільсько-Зборівський підкреслив, що “Ісус Христос – є для вас дорога, правда і життя”. “Наслідуючи Його та виконуючи Божі Заповіді, станете справжніми християнами та здобудете правдиве щастя”.

“Замість традиційного випуского, які проводяться у всіх школах, у нашому закладі – це День подяки та молитви, – сказала директор колегіуму Анна Зварич. – У ніч з 12 на 13 травня частина випускниць з батьками молились Вечірню, Повечір’я та Утреню у соборі Матері Божої Зарваницької, а вже опівночі – біля постаменту Богородиці – Молебень за всіх випускників України”. Анна Зварич каже, що “виховувати молодих дівчат – це відповідальна справа, однак на святій Зарваницькій землі відчуваємо особливу Божу підтримку”.

“Україна потребує людей, основою життя яких є християнство, – сказав Віталій Шафранський. – Пізнавши духовні цінності, отримавши грунтовні знання та добре виховання, ви станете добрими будівничими нової держави”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here