Головна Події “Джура фест – 2012” завершився

“Джура фест – 2012” завершився

Сьогодні в Тернопільському прес-клубі,  директор Фестивалю Джура фест – 2012 Василь Ванчура, разом із партнерами-книговидавцями Марією Городечною керівником проектів та зв’язків з громадськістю видавництва «Місіонер» та директором видавництва «Каменяр» Дмитром Сапігою підбили проміжні підсумки фестивалю.

Василь Ванчура розповів «Участь у фестивалі взяло понад 40 видавництв зі всіх куточків України. П’ять видавництв представляли Тернопіль. В цьому році значно більше людей ніж у минулому відвідали фестиваль. Цьогоріч було більшу увагу приділено дитячій творчості. На конкурс дитячої легенди про Тернопіль було подано 16 заявок 14 з творів нагороджені призами. Найактивнішими виявилися учні шкіл № 3, 5 16 та 19. Та нагородили кращих читачів – учнів. Раді що наші діти читають. Ми зробили фестиваль книг – а не авторів. Вдячні людям, які прийшли та видавництвам які приїхали на фестиваль».

Директор видавництва «Каменяр» зауважив, що українське книговидавництво існує всупереч діям влади не маючи ніякої підтримки. ««Джура фест» є дуже потрібний для книговидавців, адже зараз практично знищено систему розповсюдження книги від книговидавців важко донести книжку до читача» – коротко підсумував Дмитро Сапіга.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here