Головна Події Двоє молодиків грабували місцевих багатіїв…..(фото)

Двоє молодиків грабували місцевих багатіїв…..(фото)

Двох 36-річних тернополян єднало не тільки давнє знайомство, а й кримінальне ремесло. Саме останнє стало причиною, що сьогодні крадії перебувають під вартою, а проти них порушені кримінальні справи.
Досудове слідство над підозрюваними щойно набрало обертів, та кримінальні справи вже складають томи. Речових доказів, вилучених під час обшуку помешкань затриманих, достатньо, аби довести їхню причетність не лише до трьох фактів крадіжок, у яких вони зізналися, а й висунути обвинувачення у тих діяннях, які злодійський дует відкидає. Це, як зазначають правоохоронці, лише справа часу.

Майже рік злодійський дует орудував на території обласного центру та в приміських селах Тернопільського району. Чисельні факти крадіжок міліціонери документували, ретельно вивчали матеріали справ і вже тоді було зрозуміло – злочини вчиняють одні і ті ж особи. Принаймні, у способі вчинення, проникненні до помешкань були схожі, так би мовити, почерки.
Чому ж так довго лиходіям вдавалося ходити у вільних? Відповідь на це запитання тепер очевидна – один зі злодійського дуету мав кримінальний досвід у вчиненні майнових злочинів, тому дбав не лише про безпечне перебування на «чужій» території, а й не економив на засобах безпеки. Під час обшуку у крадіїв були вилучені рації, біноклі інші предмети, що допомагали їм безперешкодно та без свідків робити свої темні справи.
Як розповів начальник обласного управління внутрішніх справ Віктор Сак, затриманих підозрюють у вчиненні понад двадцяти крадіжок. Допоки встановлена причетність до трьох фактів, що мали місце на території Тернопільського району.

Якщо візуально оглянути помешкання потерпілих, стає зрозуміло – крадії йшли на розкішний вигляд та дороговизну будови. Серед потерпілих – власники садиб з Великої Березовиці, Підгороднього та Білої. До всіх помешкань злодії проникали, пошкодивши пластикові вікна. Точніше, за попередньою інформацією, досередини залазив один, інший, так би мовити, пильнував, аби справу зробити без свідків.
З людського добра перевагу надавали ювелірним прикрасам та грошовим купюрам. Цікаво, що не цуралися зловмисники дорогих імпортних видів алкоголю. З одного помешкання поцупили пляшку спиртного вартістю майже триста американських доларів.
«Жнивував» дует завжди успішно. З будинків виносили майна та грошей на тисячні суми. Найменша втрата господарів, що відома на даний час, – шість тисяч гривень, а найбільший куш – майже тридцять тисяч.
Серед вилучених речових доказів не лише чимало виробів із золота, майже сто тисяч гривень, а й знаряддя злочинів – в’язки ключів, відмички, слюсарський інструмент, також автомобіль марки «Мерседес», на котрому здійснювали поїздки до помешкань потерпілих.
Серійних крадіїв арештовано. Обом інкримінують частину третю статті 185 Кримінального кодексу України. Щоправда, один з «героїв» уже в процесі слідства «заробив» собі ще одне обвинувачення – втеча з-під варти. Але довго переховуватися не вдалося. Був затриманий.
На даний час ведеться досудове слідство. Остаточну правову оцінку діянням підозрюваних дасть суд.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here