Головна Події Дачний сезон стартував, як для дачників, так і для злодіїв!

Дачний сезон стартував, як для дачників, так і для злодіїв!

Прокуратура

ПрокуратураПрацівники Тернопільського районного відділу внутрішніх справ затримали злодіїв, які обкрадали дачні будинки. Вкрадені речі злодії продавали, а отримані гроші витрачали наалкогольні напої.
36-річний мешканець Ступок (Тернопільського району) за крадіжки вже двічі відбував покарання у місцях позбавлення волі. Однак після звільнення не полишив давньої шкідливої звичкаи. Якось чоловік зайшов на територію місцевого дачного кооперативу, скориставшись тим, що господарів та сусідів не було вдома, проник у будинок і виніс звідти столярські інструменти.
Як розповів начальник слідчого відділення Тернопільського райвідділу міліції Юрій Ковалик, на забаганки зловмисника грошей виручених від збуту краденого на довго на алкогольні утіхи не вистачало, тож через якийсь час знову навідався у будинок дачного кооперативу тепер уже поблизу села Романівки, того ж таки Тернопільського району. Поцуплені інструменти знову продав. Натомість придбав спиртне. Третя спроба була невдалою. Зниклі електроінструменти помітила господиня дачі. Повідомила про це правоохоронців. Гарячими слідами міліціонери затримали зловмисника. Під час допиту він зізнався про попередні крадіжки. Проти нього порушили кримінальну справу.
Жертвою злодіїв стали й власники дачного будинку в Петрикові. Двоє чоловіків, один із яких місцевий та ще й раніше судимий, проникли вночі у підсобне приміщення і викрали звідти сільськогосподарський інвентар, велосипед та інше майно. Міліціонери затримали зловмисників. Триває розслідування.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here