Головна Події Голова Тернопільської ОДА впав у дитинство

Голова Тернопільської ОДА впав у дитинство

Голова обласної державної адміністрації Валентин Хоптян відвідав Тернопільський обласний спеціалізований комунальний дитячий будинок “Малятко” де ознайомився з робочою закладу та взяв участь у відкритті капітально відремонтованих та обладнаних приміщень.

Як розповіло керівництво дитячого будинку, ремонт кімнат для однією із груп «Малятка» було здійснено з ініціативи та за кошт мецената – пані Марії, яка сьогодні проживає за кордоном. Валентин Хоптян, оглянувши ігрові та спальні кімнати для малят, відзначив рівень проведених там робіт, якість закупленого обладнання та щиро подякував присутній на урочистостях пані Марії за турботу та сприяння.

«Відчувається, що все тут зроблено з теплом, любов’ю та турботою про маленьких підопічних закладу. Приємно спостерігати, з якою радістю вони сприймають і ці малюнки на стінах, і гарні меблі, іграшки. Тут їм буде затишно та комфортно», – сказав Валентин Хоптян. Водночас голова облдержадміністрації наголосив, що турбота про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, є одним із пріоритетів у діяльності влади.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here