Головна Події В Шумському районі крадуть не лише “залізних коней”

В Шумському районі крадуть не лише “залізних коней”

Співробітники Шумського райвідділу внутрішніх справ за скоєння крадіжок затримали 55-річного мешканця району. Потерпіли від нічного крадія четверо сільських жителів.

Як розповів начальник Шумського райвідділу внутрішніх справ Анатолій Ігнатюк, проблеми із Законом 55-річний мешканець Шумська має вже не вперше. Минуло лише декілька тижнів, як чоловік повернувся з в’язниці, де ще з 2008 року відбував покарання за скоєння крадіжки, хуліганство та незаконне зберігання наркотичних речовин суд. Але усього призначеного терміну покарання чоловік не відбув – отримав умовно-дострокове звільнення. Проте, ставати на шлях виправлення не поспішав. Навпаки, взявся за старе.

Впродовж двох ночей злодій нишпорив у приватних садибах чотирьох жителів району. Брав усе, що потрапляло під руки. З одного подвір’я зловмисник вкрав велосипед, з сараю іншої приватної садиби прихопив господарський реманент, в одного селянина викрав коня з підводою. Та цього виявилося замало: ще одного коня поцупив в іншому господарстві. Хтозна, скільки б ще людей потерпіли від візитів нічного злодія, якби не працівники міліції.

Відносно затриманого жителя Шумська обрано запобіжний захід – тримання під вартою. Порушено кримінальні справи за частинами другою та третьою статті 185 Кримінального кодексу України. Зараз правоохоронці перевіряють, що ще міг накоїти зловмисник за нетривалий час, проведений на волі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here