Головна Події В Франківську висять”гламурні лідери” – Гітлер і Сталін

В Франківську висять”гламурні лідери” – Гітлер і Сталін

Гітлер Сталін

Гітлер СталінВ Івано-Франківську на стовпах розвісили листівки із зображенням Адольфа Гітлера і написом “Я також знищував українців. Поставте і мені пам’ятник”. Про це пише rus.newsru.ua.

“Ми провели акцію зі знищення пам’ятника Сталіну, але бачимо, що влада не реагує на такі методи, тому зараз ми почали порівнювати Гітлера і Сталіна. Адже Європа зрівняла тоталітарні режими. Цією акцією хочемо відкрити очі свідомим українцем на те, яким чином з нами веде себе владу “, – сказав один з організаторів акції Василь Абрамов.

Щодо того, чи буде розроблятися інша продукція: нові білборди та плакати подібного змісту, організатори акції сказати не можуть, але стверджують, що задум вже є.

Абрамов також зазначив, що не боїться утисків влади і викликів у прокуратуру або міліцію.

“Я вам скажу, що окупаційний режим діє завжди такими методами – тоталітарними, тому ми не виключаємо того, що прокуратура теж може нас забрати, тобто будуть допити, пояснення. Це – їхній метод роботи, вони інакше не вміють працювати”, – сказав він.

Організатор акції стверджує, що “Тризуб” завжди співпрацює з усіма націоналістичними організаціями, а саме ця акція – всеукраїнська, проходить по всій території Україні, і “незабаром в інших містах теж будуть висіти такі плакати”.

Як відомо, 6 грудня у Запоріжжі розмістили білборд із зображенням Гітлера і словами: “Чим я гірше за Сталіна? Ставте і мені пам’ятник”.

Білборд демонтували невідомі вже через кілька годин після того, як його повісили, а правову сторону розміщення плаката встановлює прокуратура.

Ініціатор розміщення білборда Богдан Власенко також зазначає, що на адресу рекламного агентства, яке повісило білборд, надходили “телефонні погрози від невідомих”.

Зазначимо, що свого часу Парламентська асамблея ОБСЄ виступила з резолюцією “Возз’єднання розділеної Європи”, в якій прирівняла сталінізм до нацизму і закликала до засудження тоталітарних режимів на міжнародному рівні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here