Головна Події В Україні пройде референдум, студентський

В Україні пройде референдум, студентський

У Національному університеті “Львівська політехніка” відбулася представницька нарада з питань організації і проведення всеукраїнського студентського референдуму.

Ініціаторами референдуму, що має на меті вивчення студентської думки щодо кардинальних реформ в освітній галузі, виступають Національний студентський союз, Асоціація правозахисних організаторів студентів та громадська ініціатива “Студентський захист”.Президент ВМГО “Національний студентський союз” Анатолій Ігнатович зазначив, що ініціатива студентів схвалена керівництвом Міністерства освіти, а також молодіжними студентським організаціями.

Опитування студентів заплановано провести 20 жовтня, воно має пройти у понад 100 найбільших українських університетах. Всього ж у референдумі візьмуть участь понад 100 тисяч студентів.

Буде запропоновано відповісти на запитання стосовно нової редакції Закону “Про вищу освіту”, підтримки норм Закону щодо підняття мінімальної стипендії до рівня прожиткового мінімуму, незмінності плати за навчання для контрактників упродовж всього терміну навчання, забезпечення обов’язкового фінансування органів студентського самоврядування та вільного вибору студентами навчальних дисциплін у межах варіативної частини змісту освіти.Нагадаємо, у новому номері журналу “Країна” заслужений учитель України Віктор Громовий висловив думку, що реформа середньої освіти триватиме 15 років.

Джерело: gazeta.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here