Головна Події В Тернополі матусі і малеча вийдуть на парад тюнінгованих візочків

В Тернополі матусі і малеча вийдуть на парад тюнінгованих візочків

Якщо Ви мамуся, татусь, бабуся чи дідусь. Тоді розпочинайте підготовку до першого міського Параду дитячих візочків – наймилішого та найдобрішого параду у світі, який відбудеться 1 червня 2012 року на площі біля ТРЦ Подоляни!
Якщо у вашому домі живе карапуз, і у вас ще є його візочок чи колясочка, тоді збирайте команду, включайте фантазію, придумуйте ідею чи образ своїй команді, шийте костюми, тюнінгуйте возик і гайда на перший міський Парад дитячих возиків.

“Основна умова участі у Параді – “тюнінг” дитячого возика та перевтілення команди в придуманий образ. Учасники конкурсу – батьки та їх діти, для перевезення яких використовується дитячий возик.Кожна команда може складатися мінімум з 2 осіб – один з батьків та дитина, максимум – обоє батьків (можливо і бабусі з дідусями), та усі їх діти. Команда придумує для себе цілісний образ та втілює його, залучаючи при цьому дитячий возик. Команди необмежені у виборі образів для перевтілення себе та модернізації свого возика. Перевтілювати в образ необхідно усіх членів команди: малюків, батьків та возик”, розповів про правила Параду один із організаторів, Андрій Голда.

Для участі у параді необхідно подати реєстраційну заявку до 30 травня 2012 року ТУТ.

Усі учасники будуть нагороджені призами за участь, а переможці у номінаціях будуть нагородженні цінними призами.

Івент компанія Grand festival запрошує на парад дитячих візочків та чекає вас на справжньому святі дитинства. Позитивні емоції гарантовані!

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here