В Тернополі матусі і малеча вийдуть на парад тюнінгованих візочків
Якщо Ви мамуся, татусь, бабуся чи дідусь. Тоді розпочинайте підготовку до першого міського Параду дитячих візочків – наймилішого та найдобрішого параду у світі, який відбудеться 1 червня 2012 року на площі біля ТРЦ Подоляни!
Якщо у вашому домі живе карапуз, і у вас ще є його візочок чи колясочка, тоді збирайте команду, включайте фантазію, придумуйте ідею чи образ своїй команді, шийте костюми, тюнінгуйте возик і гайда на перший міський Парад дитячих возиків.

“Основна умова участі у Параді – “тюнінг” дитячого возика та перевтілення команди в придуманий образ. Учасники конкурсу – батьки та їх діти, для перевезення яких використовується дитячий возик.Кожна команда може складатися мінімум з 2 осіб – один з батьків та дитина, максимум – обоє батьків (можливо і бабусі з дідусями), та усі їх діти. Команда придумує для себе цілісний образ та втілює його, залучаючи при цьому дитячий возик. Команди необмежені у виборі образів для перевтілення себе та модернізації свого возика. Перевтілювати в образ необхідно усіх членів команди: малюків, батьків та возик”, розповів про правила Параду один із організаторів, Андрій Голда.

Для участі у параді необхідно подати реєстраційну заявку до 30 травня 2012 року ТУТ.

Усі учасники будуть нагороджені призами за участь, а переможці у номінаціях будуть нагородженні цінними призами.

Івент компанія Grand festival запрошує на парад дитячих візочків та чекає вас на справжньому святі дитинства. Позитивні емоції гарантовані!

 
Категорії: Події

Теги:

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: