Головна Події В Тернополі презентували програму стажування “Громадські зв’язки”

В Тернополі презентували програму стажування “Громадські зв’язки”

Сьогодні в Тернопільському прес-клубі відбулася презентація міжнародної програми стажування «Громадські зв’язки» «Вплив діалогу місцевого самоврядування з центральною владою на розвиток громад», яка буде реалізовуватися для двох областей Тернопільської та Рівненської.

Як розповіла координатор програми Олеся Кравчук, до участі в програмі запрошуються представники органів місцевого самоврядування, члени громадських організацій, які займаються співпрацею з органами місцевого самоврядування та представники медіа, які також займаються даною тематикою. Також пані Олеся розповіла про те чому саме Тернопіль обрали для цієї програми. Зокрема вона зазначила, що в Тернополі був успішний досвід впровадження проекту «Діалог»  політичний діалог інституційних механізмів на регіональному рівні.

Також координатор проекту розповіла, як приблизно проходять подібні стажування. Для таких програм характерно проживання учасників в сім’ях. Зранку всі учасники йдуть на стажування в даному випадку в орган місцевого самоврядування де навчаються і дивляться, як він працює. Вечірня програма залежить від сім’ї яка приймає. Всі учасники живуть в одному місті і переїжджають в інші населені пункти лише групою.

Більш детальна інформація є на сайті організації.

Анкети можна надсилати лише кур’єрською поштою: м. Рівне, пл. Короленка, 6, 1 пов., оф. 4-5

А також здавати в Тернопільському прес-клубі, що на бульварі Шевченка, 23 (вхід з двору вул. О. Кульчицької)

Скачати анкету можна тут: АНКЕТА

Оленка Беднарська

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here