Головна Події В Тернополі жертв Голодомору вшанують куском хліба

В Тернополі жертв Голодомору вшанують куском хліба

24 листопада у Тернополі будуть поминати людей, які померли у часи голодомору. Цього року зробити цей захід дійсно пам’ятним пропонує етнограф та фольклорист, народознавець, автор книг Ліля Мусіхіна. ЇЇ ідея  флеш-моб на вулицях міста, суть якого поділитися власноруч спеченим хлібом із перехожими, таки чином вшанувати пам’ять всіх хто загинув від голоду

– Знову надходить день, коли поминатимемо тих, хто помер від голоду, – пише Ліля Мусіхіна у своєму профілі Фейсбук – Давайте увечері 24 листопада вийдемо на вулиці наших міст і сіл, аби поділитися хлібом із зустрічними. Це не безглуздий флеш-моб. Це нагадування усім і в першу чергу собі про те, що ми – люди… Я пектиму хліб для людей сама. Прошу і вас зробити те саме.

Однак, хто не вміє пекти – може принести і магазинний хліб. Адже минулого року люди від такого несподіваного кроку плакали та хрестилися. Організатор закликає приєднуватися й тернополянам:

–  Тернопільських, хто хоче бути цього дня з нами, закликаю зголошуватись. Ніхто не загасить свічку нашої духовності і людяності допоки ми залишатимемось людьми.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here