Головна Події В Тернополі відбудеться чемпіонат з пейнтболу серед школярів

В Тернополі відбудеться чемпіонат з пейнтболу серед школярів

Вперше в Тернополі проект Free Zone організовує найочікуванішу подію молоді – чемпіонат з пейнтболу серед школярів нашого міста. Ця знаменна подія буде відбуватись з 23 квітня початок о 16.30, на території колишнього заводу «Сатурн»  (навпроти ТРЦ «Подоляни»).

Ці змагання об’єднують соціальну, спортивну  розважальну сфери, тому конкурс популярний серед учнів та студентів. Учасником чемпіонату можуть стати особи віком від 12 років. В іншому випадку потрібна присутність когось із батьків, або письмова згода на участь у даному конкурсі. Пейнтбол, як спорт безпечніший від тенісу, футболу і гольфу За оцінками американських страхових компаній, пейнтбол безпечніший від тенісу, футболу і гольфу.

Річ у тому, що МАРКЕРИ регулюються так, щоб швидкість вильоту кульки не перевищувала 90м за секунду. Тому навіть при невдалому пострілі, учасники не пошкодять ні себе, ні партнера. У пейнтболі немає зброї і куль, їх замінюють спеціальні пристрої – пневматичні маркери і желатинові кульки, що є абсолютно безпечними для здоров’я. Правила цього змагання дуже прості: якщо хтось із гравців влучив в іншого учасника, і фарба з кульки потрапила на нього, то переможений вибуває з гри до наступного етапу. Пейнтбол – неймовірно цікавий вид активного відпочинку. Це командна гра, яка допомагає знайти нових друзів і отримати незабутні враження. Під час гри в Paintball виробляється величезна кількість адреналіну і серотоніну, який позитивно впливає на організм людини, сприяє покращенню настрою і стимулює нервову систему. На відміну від комп’ютерних ігор, він лише позитивно впливає на здоров’я і загальний розвиток дітей. Чемпіонат з Пейнтболу є однією із найважливіших подій для активного прошарку молоді. Підготовка до конкурсу триває на протязі цілого року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here