В судовій справі “гуртків на папері” винесено вирок
 
судВинесено судові рішення по двох протоколах, скерованих до суду прокуратурою одного з районів, стосовно двох керівників гуртків позашкільного навчального закладу про вчинення ними адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.

 

Встановлено, що один з керівників районної станції юних техніків, достовірно знаючи, що заробітна плата за невідпрацьований час не нараховується і не виплачується, не повідомив директора закладу про те, що він не проводив заняття у двох гуртках з вересня 2011 року по березень 2012 р. Окрім цього, він вніс у журнал планування та обліку роботи недостовірну інформацію про проведення ним занять упродовж вказаного періоду, на підставі чого йому незаконно нараховано та виплачено заробітну плату в розмірі понад 5 тис. гривень.
Аналогічне порушення прокурором району виявлено в роботі керівника ще одного гуртка цієї ж районної станції юних техніків, що призвело до незаконної виплати йому заробітної плати в сумі майже 3 тис. гривень.
Районним судом визнано винними обох керівників у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, та накладено на кожного з них адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 425 грн.

Категорії: Події

Теги:

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: