Головна Події В суботу переоберуть мера

В суботу переоберуть мера

Через тиждень у Тернополі відбудуться вибори мера. На єдиній виборчій дільниці цього разу голосувати будуть виключно студенти, адже саме їм доведеться обирати свого очільника на весь наступний рік.

18-20 травня у Тернополі буде відбуватися регіональний етап мульти-фестивалю «Студреспубліка». Ці три дні для молоді територія у с. Івачів перетворюється в особливу країну, де діють свої закони, валюта та обирається студентський мер. Цього року молоді активісти будуть формувати свій уряд, який відстоюватиме інтереси студентів з усієї Тернопільщини.

Бажаючим позмагатися за «крісло мера» потрібно попередньо зареєструватися на сайті http://studrespublika.com/reg2012/index.php та сформувати свою команду для передвиборчої боротьби.

Одними з організаторів виступає молодіжна організація «Файне місто», яка обіцяє для студентів багато позитивних вражень та серію тренінгів.

Нагадаємо, що минулого року молодь Тернопільщини обрала мером студента ТНТУ ім. І. Пулюя Романа Довгошию, який пробуде на посаді мера до 20 травня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here