Головна Події В. Семенюк освятив наріжний камінь

В. Семенюк освятив наріжний камінь

Чин освячення наріжного каменя архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський здійснив 16 квітня у присутності декана Бережанського о. Михайла Бугая та вірних новоутвореної громади УГКЦ. Храм Успення Пресвятої Богородиці вірні планують звести до 28 серпня. Дотепер вірні відвідували богослужіння на парафіях навколишніх сіл. Громаду, яка налічує 25 дворів, зареєстровано у лютому нинішього року. Її очолить о. Іван Соколовський.
Архиєпископ віслужив Божественну Літургію, під час якої привітав вірних із світлими святами Христового воскресіння: “Христос воскрес — воскресне Україна. Як християни ми повинні померти для гріха і воскреснути для нового життя у Христі. Мрії тих, які віддали життям за незалежність нашої Батьківщини, сповнятися тоді, коли навчимося будувати Царство Боже навколо нас”.
Село Лози відоме тим, що саме тут найдовше діяли повстанські загони УПА, а у 1963 році відбувся останній бій із загонами НКВС. Усі мешканці села були депортовані у Сибір за допомогу повстанцям. Теперішній жителі – переселенці з околиць. Однак чимало й тих, які повернулися із заслання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here