Головна Події В селі на Тернопільщині запалали одночасно два храми – місцеві вважають невипадково

В селі на Тернопільщині запалали одночасно два храми – місцеві вважають невипадково

В ніч на неділю 11 травня в селищі Залізці  на Тернопільщині протягом невеликого проміжку часу сталися дві пожежі в храмах УГКЦ і УАПЦ.  

О 02:12 в селищі Залізці Зборівського району на вулиці Зелена виникла пожежа у приміщенні Української греко-католицької церкви «Покрова Пресвятої Богородиці» Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії. 001

Внаслідок пожежі вогнем знищено металопластикове вікно, церковна література, килимове покриття підлоги та підлогу приміщення церкви на площі 5 м.кв., пошкоджено внутрішнє оздоблення стін церкви та знищено електричний світильник. Пожежу ліквідовано черговими караулами місцевої пожежної команди селища Залізці та 17-ї державної пожежно-рятувальної частини. Під час гасіння вогнеборцями врятовано будівлю церкви.

Тієї ж ночі о 02:40 в тому ж селищі на вулиці Набережна виникла пожежа в приміщенні Української автокефальної православної церкви «Храму Пресвятої Трійці». 003 005

Внаслідок пожежі вогнем знищено металопластикове вікно, двері, Святе Євангеліє XVII століття, 30 фелонів (обрядовий одяг), 3 обрядові чаші, 4 вінці для проведення обряду вінчання, церковні книги, свічки, люстра електроосвітлення, пошкоджено жертовник, внутрішнє оздоблення стін та куполу будівлі храму. Пожежу ліквідовано черговим караулом місцевої пожежної команди селища Залізці, під час гасіння врятовано будівлю церкви.

Мсцеві мешканці сильно стурбовані даними фактами, адже, це не просто співпадіння, а явний підпал. Мсцеві мешканці висловлюють найфантастичніші версії події – від «тітушок» і провокаторів і до палія з сусіднього села. Слідчі наразі не озвучують жодну із версій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here