Головна Події В одній зі шкіл Тернополя учні гралися на уроці пістолетом

В одній зі шкіл Тернополя учні гралися на уроці пістолетом

25 квітня перший урок для учнів 6-В класу Тернопільської загальноосвітньої школи IIII ступенів № 4 пройшов досить незвично. До них у гості завітали працівники Державної служби охорони, які розповіли учням про непросту професію “правоохоронця”, повідомляє Номер один

Старший інспектор сектору кадрового забезпечення ДСО А. Петринка під час уроку доступно та пізнавально розповів дітям про функції, обов’язки та напрямки діяльності міліції, а детальніше про підрозділи ДСО. Учні дізналися про те, як можна викликати правоохоронців на допомогу вразі необхідності, як стати міліціонером тощо. В цілому урок пройшов дуже цікаво для учнів, адже вони мали змогу не тільки слухати правоохонця, але й вільно спілкуватись з ним, ставити запитання та отримувати вичерпну відповідь, повідомив «Номер один» керівник підрозділу зв’язків з громадськістю ВДСО при УМВС України в Тернопільській області Ігор Гуцул.

Неабияких вражень діти отримали від демонстрації спецзасобів, привезених правоохоронцями, які можна було не тільки потримати в руках, а й приміряти. Кульмінаційним моментом уроку стали розповідь та показ самої зброї. Учням продемонстровано учбові пістолет «Макарова» та припаси до нього, які всі з захопленням роздивлялись і навіть тримали в руках.

Після закінчення уроку учні ще довго, перебуваючи під враженнями від почутого та побаченого, спілкувались з працівником міліції.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here