Головна Події В неділю в Подолянах відбудеться благодійний ярмарок

В неділю в Подолянах відбудеться благодійний ярмарок

У неділю, 23 грудня, в холі ТРЦ “Подоляни”, початок ярмарку о 12 годині  в рамках дитячого свята, організованого газетою “Місто”.

На ньому будуть реалізовуватися дитячі малюночки  та інші дитячі роботи, надіслані на конкурс, за символічною варістю. Однак чимало власних виробів нам презентували тернопільські митці та мисткині – художники Олеся Гудима, Роман Скаковський та Микола Мамчур, хенд-мейдери – Ірина Ружовська, Нінелька, Інна Дубова, Ірина Когут, Дана Когут та Борис Явір, майстриня – лялькарка – Тетяна Гуцало, Оля Биндас, яка “валяє” іграшки. На ярмарку буде представлена Віта Петрик та її несамобутня чашка з блюдечком ручного розпису, Валентина Денчук – мисткиня та по-сумісництву коректор “Тернополя Вечірнього” презентувала свої топіарії. Юля Скаковська, іконописиця, для участі у ярмарку презентувала ікону, виконану у техніці “жовткова темпора”, а Оля Дроздовська – комплект мяких іграшок для ялинки, Роман Багрій – ексклюзивну різьблену свічку… Словом, робіт від митців чимало, та й дитячі роботи вас подивують… А все – задля порятунку життя маленького тернополянина Андрійка Столяра, який хворіє на важку недугу – рак крові.

Якщо маєте бажання допомогти – приходьте, щоб придбати якусь дрібничку. Зауважу, що запрошені на ярмарок і всі “вершки” міста, то ж матимемо нагоду прослідкувати, хто з них може називатися меценатом. В рамках заходу можна буде поспілкуватися із нашими гостями: співочою Юлею Данилюк з Чорткова та Ромчиком Сасанчиним.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here