Головна Події “Вільні люди” прийшли під СБУ у Тернополі

“Вільні люди” прийшли під СБУ у Тернополі

Тернопільське обласне управління Служби безпеки України пікетували 22 березня представники всеукраїнської мережі «Вільні люди». Від силових структур вони вимагають звернути увагу на антидержавницьку діяльність Віктора Медведчука та вжити відповідних заходів.

Півроку тому громадські активісти передавали генеральному прокурору, міністру внутрішніх справ та керівнику СБУ документи про антиукраїнську діяльність Віктора Медведчука. Утім, відповіді чи будь-якої реакції не отримали. Тому тепер вирішили вдатися до публічних та масових акцій. 22 березня пікет СБУ відбувся не тільки у Тернополі, а ще у 14 великих містах України. Він став початком інформаційної кампанії «Медведчук-підарешт».

20160322_0008

«Якщо є певні прорахунки в Києві по Медведчуку, то місцеві працівники служби безпеки мали б стимулювати своїх київських колег, щоб вони проводили активну роботу, а не просто відкладали наші звернення і докази у нижню шуфляду стола, – зазначив Іван Ковалик, активіст всеукраїнської мережі «Вільні люди», Самооборони майдану Тернопільщини. – На сайті Білого дому Медведчук зазначений, як персона котра проводить антидержавну та підривну діяльність в Україні. Місія ОБСЄ у червні 2014 року у звітах вказала, що офіційним представником ЛНР/ДНР на переговорах Нормандської четвірки був Віктор Медведчук. Ці та багато інших фактів ми передаємо керівництву СБУ, щоб вони дали їм свою оцінку. Відповідна петиція розміщена і на сайті адміністрації президента. Коли її підпишуть 25 тисяч громадян, то президент України має дати свою відповідь на неї, має аргументувати чому вчиняє так або інакше. І це – наша мета. Щоб люди у вищих ешелонах влади не втікали від цього питання, а давали офіційні відповіді. Щоб суспільство знало, як так сталося що Медведчук, не маючи дозволу на в’їзд у Європу, США представляє інтереси України на міжнародному рівні».

20160322_0019

Заступник начальника управління СБУ, полковник Ігор Малярик прийняв від активістів звернення і повідомив, що його опрацюють та передадуть за призначенням. Учасники акції адресували своє звернення до голови служби безпеки України Василя Грицака, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та генерального прокурора Віктора Шокіна.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here