Головна Події Війтам і градоначальникам розказали, що може бути за хабар

Війтам і градоначальникам розказали, що може бути за хабар

Війти

ВійтиТернопільський регіональний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій провів тематичний семінар з головами сільських, селищних, міських рад з питань запобігання та протидії проявам корупції.
Учасників навчань привітав перший заступник голови Тернопільської обласної ради Сергій Тарашевський.
«Нове законодавство вступило у дію 1 липня цього року. Таким чином ми усі у першу чергу, шановні колеги, маємо бути добре обізнані зі його засадами. Хоча зауважу, що відповідальність поширюється не тільки на суб’єктів державної влади і місцевого самоврядування, але і на юридичних і фізичних осіб.
Ви як посадові особи, яким громада довірила приймати управлінські рішення стосовно соціально-економічного та культурного життя краян, маєте не лише для себе ознайомитись та засвоїти норми чинного законодавства, а й донести їх до земляків. Адже місцеве самоврядування як важливий елемент конституційного устрою демократичних держав і первинна ланка демократії покликане виконати завдання зміцнення публічної влади. Воно, зокрема, сприяє формуванню громадської свідомості, створює необхідні умови для реального наближення публічної влади до людей. І ви за це, шановні керівники місцевих рад, несете першочергову відповідальність.»
Сергій Тарашевський передав побажання успішного навчання головам сільських, селищних та міських рад від Тернопільської обласної ради та особисто від її очільника Олексія Кайди й запевнив колег у цілковитій та всесторонній підтримці обласної ради та допомоги радам базового рівня.

Довідково: 07.04.2011 року Верховна Рада Україна прийняла запропонований Президентом України Віктором Януковичем Закон України «Про засади запобігання та протидії корупції». Як відомо, раніше був скасований пакет антикорупційних законів, які повинні були вступити в дію з 01.01.2011 року, а саме: Закон України «Про засади запобігання та протидії корупції», «Про відповідальність юридичних осіб за вчинення корупційних правопорушень», «Про внесення змін до деяких законів України щодо запобігання та протидії корупції ». Закон України «Про засади запобігання та протидії корупції» № 7487 набрав чинності 1 липня 2011 року, крім статті 12 «Фінансовий контроль», яка набирає чинності з 1 січня 2012 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here