Головна Події Біля Адміністрації Президента чоловік хотів себе спалити

Біля Адміністрації Президента чоловік хотів себе спалити

адміністрація президента

адміністрація президента5 квітня 2012 року о 8-45на розі вулиць Інститутської і Банкової було затримано мешканця Бородянського р-ну Київської області Миколу Маренича, який мав намір здійснити публічне самоспалення біля Адміністрації Президента на знак протесту проти земельних махінацій та свавілля голови Київської ОДА Анатолія Присяжнюка.

Миколу Маренича після затримання й вилучення в нього ємності з бензином доправили в обласне управління МВС у Київській області на вулиці Володимирській, де з ним мав розмову заступник начальника управління Олександр Лісніченко. Після цього М. Маренича було доставлено у Печерський РВ УМВС України в м. Києві на вул. Московській. Адвокати ВО «Свобода» та голова Київської обласної організації «Свободи» Святослав Ханенко намагаються добитися зустрічі з затриманим.

ВО «Свобода неодноразово публічно на сесіях обласної ради та за допомогою ЗМІ звертала увагу громадськості на ситуацію навколо земельних махінацій, реакцією на що став судовий позов від керманича Київської облдержадміністрації А. Присяжнюка проти свободівця Святослава Ханенка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here