Головна Події Благодатний вогонь із запізненням привезуть у храми України

Благодатний вогонь із запізненням привезуть у храми України

Святиню очікують в аеропорту “Жуляни” рейсом о 20:40. Святиня мала бути доставлена до Києво-Печерської лаври ще о 7 годині вечора Часточки благодатного вогню за кілька годин після сходження розлетілися в усі кінці світу, зокрема й в Україну.

У Києві його доправлять спецрейсом та у спецколбі. ТСН зстрічає вогонь в аеропорту “Жуляни” та чекає у Києво-Печерській лаврі. На часі відомо, що святий вогонь досі не долетів до України. Святиню у столичному аеропорту чекають рейсом о 20:40. Літак вилетів пізніше через затримку в аеропорту Єрусалима, але із делигацією усе гаразд. Одразу по прильоту благодатний вогонь повезуть до Києво-Печерської лаври, куди він мав бути доставлений ще о 19-тій годині.

Тут зібралося немало вірян, багато з яких привели з собою дітей. Нагадаємо, благодатний вогонь, який символізує нерукотворне світло Воскресіння Христового, про яке говорив ще апостол Петро, зійшов в храмі Гробу Господнього в Єрусалимі. Вогонь з’явився за молитвами про дарування дива до Великодня патріарха Єрусалимського Феофіла III і тисяч паломників.
Джерело: http://tsn.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here