Головна Події Барну з міліцією виставляли з райради

Барну з міліцією виставляли з райради

Барна

БарнаЯк стверджує депутат обради Степан Барна, його позбавили слова та намагалися вигнати із зали Гусятинської райради, погрожуючи міліцією. Ось що спеціально для “За Збручем” розповів політик.

– Після того, як було оголошено про створення депутатської групи «Фронт змін» у Гусятинській районній раді голова райради Надія Хоптян оголосила, що засідання сесії присвячене тільки одному питанню – це затвердження складу народних засідателів Гусятинського районного суду. Опозиція мала заперечення з приводу особистісного складу і принципів відбору кандидатур. Крім того, наші депутати хотіли внести до порядку денного питання про недопущення приватизації Почаївської Лаври. Але ця пропозиція підтримана не була. Далі головуюча повідомила, що розгляд питання по суддях має відбуватися у закритому режимі. Відтак було прохання до сторонніх залишити зал. Я категорично відмовився це робити, мотивуючи тим, що як депутат обласної ради маю право бути присутнім на засіданнях рад нижчого рівня. Коли я взяв слово, мені відімкнули мікрофон і Надія Хоптян сказала, що викликає до мене міліцію. Однак міліція до мене так і не дійшла. Такі дії з боку голови Гусятинської районної ради розцінюю, як перешкоджання мені як депутату обласної ради, висловлювати свою думку.

“За Збручем” опублікує й точку зору адміністрації на ці події, якщо нам її нададуть. Або знайдемо її самі на сайті адміністрації експрес.те.уа.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here