Головна Події Андрухович презентує “інтимні міста” у Тернополі, а дружина ними ділиться у Києві

Андрухович презентує “інтимні міста” у Тернополі, а дружина ними ділиться у Києві

Дружина письменника Андруховича – Ніна вирішила доповнити нову книжку чоловіка “Лексикон інтимних міст” своїми світлинами. “Лексикон…” розповідає про дуже інтимні місця з життя Андруховича.

Вони разом вже тридцять п’ять років – письменник Юрій Андрухович і його Ніна. Вона харизматична і талановита, але весь цей час жила у тіні свого відомого чоловіка. І ось сьогодні у неї дебютний вихід у світ – з фотоколажами. Ніна каж, що це їй чоловік запропонував супроводжувати ними презентацію книжки “Лексикон інтимних міст”.

Хоча насправді “у світ” Юрій Андрухович вивів Ніну ще у “Лексиконі…”. Каже, не міг інакше, бо зараз вона все більше займає місця у його житті. В текстах – під псевдонімом, але уважний читач, мовляв, здогадається. Ніна ж розкрила усі карти: вона – це Пат. “Ви знаєте, що він – “патріарх”? А я собі взяла нік для пошти “патріарша”. Звідси й Пат”, – розповідає Ніна “Лексикон…” розповідає про дуже інтимні місця з життя Андруховича. І Ніна – не єдина жінка, інтимні стосунки з якою описуються в книзі. Але він, і вона досить дипломатично обходять цю тему.

“Не зовсім правильно ставитися до цієї книги, як до мемуарів чи особистого щоденника. Це – художня література і там є герої. У героя багато що вигадано”, – зазначає письменник. Ніна каже – до того, що описане в “Лексиконі…”, Андрухович її бодай-якось не готував. Книгу прочитала вже тоді, коли вона була готова. “В нас настільки глибоке розуміння, що попередньої підготовки не треба проводити. Я не сприйняла це терпляче. Але як ви уявляєте – що я мала скандал підняти чи книжку на голову кинути?! Різні речі можна написати по-різному!”, – додає дружина. Така мудрість, каже Ніна, до неї прийшла з роками. Не виключає – написав би Андрухович таке раніше, відреагувати на могла б зовсім інакше, повідомляє tsn.ua

Ми нагадуємо, що сьогодні Юрій Андрухович презентує свої “інтимні міста” у Файному місті Тернополі.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here