Головна Події Активістів громадських організацій навчили залучати кошти

Активістів громадських організацій навчили залучати кошти

тренынг

тренынг31 березня та 1 квітня 2012 року тренери Фундації імені князів-благодійників Острозьких провели тренінг-консультацію з локального фандрейзингу для громадських організацій Тернополя.
Участь у тренінгу взяли 15 активістів з ТОМГО «Спілка Молодіжного самоврядування», «Пласту», «Молодої Просвіти», Комісії у справах молоді Української греко-католицької церкви, громадської організації «Файне місто» та спілки батьків «Дзвіночки». Заняття відбувалися в приміщенні Дитячо-юнацького пластового центру в рамках проекту «Антрикризова допомога осередкам громадської активності та творчим колективам у здійсненні мобілізаційних кампаній», що фінансується Інститутом соціокультурного менеджменту та Міжнародним фондом «Відродження».
В ході навчання представники третього сектору розглядали загальні правила написання проектів, училися здійснювати пошук джерел залучення ресурсів для їх реалізації. Велику зацікавленість присутніх викликали практичні завдання з написання листів потенційним спонсорам, переговорні вправи, вибір фандрейзингової тактики та планування кампанії із залучення фінансування. А такі речі, як складання інструкції для фандрейзера та методи залучення ресурсів з місцевих джерел були визнані дуже важливими для посилення життєздатності громадських організацій.
Активісти Тернополя визнали важливість та необхідність навчання для представників неприбуткових організацій. А голова Правління «Спілки молодіжного самоврядування» Ігор Процик зацікавився продовженням співпраці з Фундацією Острозьких в напрямку проведення тренінгів та надання регулярних консультацій з фандрейзингу.
Тренінг був проведений новими тренерами Фундації Острозьких –Віктором Пражмовським та Дмитром Наконечним, які були підготовлені на тренінгу для тренерів за фінансової підтримки Інституту соціокультурного менеджменту та Міжнародного фонду «Відродження».

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here