Активістів громадських організацій навчили залучати кошти
тренынг31 березня та 1 квітня 2012 року тренери Фундації імені князів-благодійників Острозьких провели тренінг-консультацію з локального фандрейзингу для громадських організацій Тернополя.
Участь у тренінгу взяли 15 активістів з ТОМГО «Спілка Молодіжного самоврядування», «Пласту», «Молодої Просвіти», Комісії у справах молоді Української греко-католицької церкви, громадської організації «Файне місто» та спілки батьків «Дзвіночки». Заняття відбувалися в приміщенні Дитячо-юнацького пластового центру в рамках проекту «Антрикризова допомога осередкам громадської активності та творчим колективам у здійсненні мобілізаційних кампаній», що фінансується Інститутом соціокультурного менеджменту та Міжнародним фондом «Відродження».
В ході навчання представники третього сектору розглядали загальні правила написання проектів, училися здійснювати пошук джерел залучення ресурсів для їх реалізації. Велику зацікавленість присутніх викликали практичні завдання з написання листів потенційним спонсорам, переговорні вправи, вибір фандрейзингової тактики та планування кампанії із залучення фінансування. А такі речі, як складання інструкції для фандрейзера та методи залучення ресурсів з місцевих джерел були визнані дуже важливими для посилення життєздатності громадських організацій.
Активісти Тернополя визнали важливість та необхідність навчання для представників неприбуткових організацій. А голова Правління «Спілки молодіжного самоврядування» Ігор Процик зацікавився продовженням співпраці з Фундацією Острозьких в напрямку проведення тренінгів та надання регулярних консультацій з фандрейзингу.
Тренінг був проведений новими тренерами Фундації Острозьких –Віктором Пражмовським та Дмитром Наконечним, які були підготовлені на тренінгу для тренерів за фінансової підтримки Інституту соціокультурного менеджменту та Міжнародного фонду «Відродження».

 
Категорії: Події

Теги:

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: