Головна Події Азаров перевірить якість освіти

Азаров перевірить якість освіти

Азаров

АзаровКабмін затвердив порядок проведення моніторингу якості освіти, який повинен забезпечити отримання об’єктивної інформації про якість і стан всіх складових освітньої системи, повідомляє Osvita.ua
Кабінетом Міністрів України затверджено порядок проведення моніторингу якості освіти, який визначає механізм організації та проведення моніторингу якості дошкільної, позашкільної, початкової, базової та повної загальної середньої, професійно-технічної, базової та повної вищої освіти.

Згідно з текстом документа, основними завданнями моніторингу є отримання об’єктивної інформації про якість та стан системи освіти, прогнозування її розвитку, а також забезпечення органів державної влади відповідної статистичної та аналітичної інформації.

Функції щодо визначення напрямів проведення моніторингу, затвердження плану заходів його проведення та здійснення контролю над виконанням покладено на Міністерство освіти і науки, молоді та спорту.

Моніторинг має проводитися на локальному, регіональному та загальнодержавному рівні, шляхом опитування різних груп респондентів, тестування, збору статистичних даних про стан системи освіти і вивчення документів навчальних закладів, органів управління освітою.

Результати проведених досліджень доводяться до відома органів управління освітою та громадськості, а також повинні враховуватися Міністерством освіти при формуванні та реалізації державної політики в галузі освіти.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here