![407063476_233758776340490_5078029940713191746_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/407063476_233758776340490_5078029940713191746_n-640x512.jpg)
Безжальна війна забрала життя ще одного вірного сина України – загинув Володимир Наконечний з Монастириської громади.
“З глибоким сумом повідомляємо, що під час служби в рядах ЗСУ в населеному пункті Чистоводівка Ізюмського району Харківської області, 28 грудня помер старший лейтенант Володимир Володимирович Наконечний житель села Тригорів Монастириської міської територіальної громади” – повідомили в Монастириській громаді.