Головна Новини Знаний тернопільський забудовник виступить спікером на одному із найбільших форумів України

Знаний тернопільський забудовник виступить спікером на одному із найбільших форумів України

Ігор Гуда, засновник компанії Креатор-Буд – виступить спікером Recovery Construction Forum Ukraine.

Ігор Гуда візьме участь у першому блоці на тему “Відбудова очима бізнесу” 11 квітня, 2024 року в  КВЦ Парковий

“Вже більше двох років будівельна сфера разом з усією країною проходить важке випробування. Ринок зменшився, постали нові виклики, працювати стало значно складніше. Але ми тут, і ми готові використовувати всі свої знання та навички, аби долучитися до масштабної відбудови наших міст. Всі, хто сьогодні продовжує роботу, отримали болісний, але цінний досвід. Ми пройшли найголовнішу перевірку на міцність, витривалість, здатність адаптуватися до будь-яких умов. І попереду у нас дуже багато роботи. Щоденно Збройні Сили України наближають Перемогу, тож ми маємо бути готовими до того, аби швидко долучитися до відновлення країни, знову стати її економічним локомотивом. Нам належить не просто відбудувати все те, що було зруйновано, а й наздогнати втрачений за часи війни розвиток будівельної сфери. Ми маємо колосальну перспективу зростання, а не просто повернення до колишньої динаміки”, – зазначає Ігор Гуда.

На його думку, після Перемоги потрібно буде вирішувати чимало питань – собівартості будівництва, логістики та поставок, кадрового голоду, залучення фінансування. Будівельний бізнес має максимально ефективно працювати з регуляторними органами та законодавством, з міжнародними інвестиціями – це дозволить не встромляти самим собі палиці в колеса. Але в усіх цих питаннях не можна бути спринтерами, які просто застигли на стартовій смузі в очікуванні сигналу старту.

“Ми маємо бути тими, хто кожного дня готується до побиття рекордів. Цей форум – це наша спільна домашня робота, можливість не просто поділитися поточним досвідом, а й разом вибудувати стратегії майбутнього. Іноді не погоджуючись, але напрацьовуючи рішення, визначаючи підходи та формуючи зв’язки, які дозволять нам не гаяти дорогоцінного часу у процесі повноцінної відбудови країни”, – наголошує засновник Креатор-Буд.

Про це та інше поговорять під час Recovery Construction Forum Ukraine (RCF Ukraine).

Зазначимо, що RCF Ukraine – форум, що об’єднує представників влади і будівельну спільноту для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо відбудови України.

Більше інформації про форум на сайті: https://recoveryforum.in.ua/

Для окремих категорій відвідувачів передбачена БЕЗКОШТОВНА участь у форумі за умови попередньої реєстрації: https://recoveryforum.in.ua/#tickets

Зазначимо, раніше КБУ разом з партнерами вже перерахували до Фонду United24 на напрямок “Відбудова України” понад 1 млн гривень. Також громадам було передано сертифікати на медобладнання на суму понад 1,5 млн гривень.

Долучитись до форуму: https://recoveryforum.in.ua/#tickets

Забронювати стенд: https://recoveryforum.in.ua/exhibitors#stand

Стати партнером: https://recoveryforum.in.ua/exhibitors#partnership

Організатори форуму: Конфедерація будівельників України КБУ та Міжнародний виставковий оператор Premier Expo Ukraine

Генеральний партнер: Креатор-Буд

Стратегічний партнер: Caparol УкраїнаWürth – Ukraine / Вюрт – УкраїнаKvertus – виробник антидрон систем

Фінансовий партнер: Глобус Банк

Логістичний партнер: EURO Forwarding LLC

Галузеві партнери: Асоціація міст УкраїниВсеукраїнська Асоціація об’єднаних територіальних громадАсоціація малих міст України, Американська торговельна палата в Україні (American Chamber of Commerce in Ukraine), ICC UkraineАсоціація УкрцементАсоціація Інженерів-Консультантів України – Повний член FIDIC. (AECU)

Генеральний інформаційний партнер: Interfax-Ukraine

Інформаційні партнери: Build PortalProfBuildMind. UAProperty TimesЛУНRED CommunityIRSPolsko-Ukraińska Izba Gospodarcza (PUIG), Час ПершихZagorodna.com – портал заміської нерухомості УкраїниTrueuaAddress GroupКиївВладаСтолична нерухомість 100realty.uaІА “Україна Комунальна”ВГО “Жива планета”