Головна Новини Засновник компанії «Креатор-Буд» Ігор Гуда поділився враженнями від виступу на Recovery Construction...

Засновник компанії «Креатор-Буд» Ігор Гуда поділився враженнями від виступу на Recovery Construction Forum Ukraine

У Києві відбувся Recovery Construction Forum Ukraine, де компанія «Креатор-Буд» виступила генеральним спонсором. Голова ради директорів компанії Ігор Гуда виступив спікером на дискусійній панелі про державну політику з відбудови України. Враженнями івд заходу поділився на своїй сторінці.

“Я мав честь поспілкуватися з одними з найбільш відданих професіоналів і діячів у сфері розбудови держави. На фоні викликів, з якими стикається наша країна, цей форум став точкою, що висвітлює шлях до відбудови та відновлення.

Розказав про досвід «Креатор-Буд» та фонду «Твори добро» у відновленні, відбудові та підтримці військових та населення. Відбудова на Херсонщині, допомога нашим захисникам — це та мала частина, внесок в яку ми робимо щодня”, — зазначив Ігор Гуда.

Форум на більше ніж 2000 учасників зібрав будівельників, архітекторів, міжнародні фінансові установи, представників держави та бізнесу для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо відбудови України. Особливо пізнавальними були дискусії щодо ефективної координації зусиль.

 

“Я вдячний за можливість бути частиною такого змістовного діалогу. Давайте продовжувати працювати рука об руку, перетворюючи виклики сьогодення на віхи завтрашнього дня. Разом ми відбудуємо Україну, сильнішу та красивішу, ніж будь-коли.

З нетерпінням чекаю на наступний форум і продовжу розмову про відбудову України, соціально орієнтований бізнес та можливості, які створює діалог між бізнесом та державою”, — підсумував забудовник.