![406019988_742679117905133_570331393138582709_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/406019988_742679117905133_570331393138582709_n-640x617.jpg)
Філії Подільського лісового офісу ДП “Ліси України” цього року готові реалізувати 21300 хвойних деревець. З них 3200 у Тернопільській.
Ціни коливаються від 120 до 600 грн. Усе залежить від розміру ялинки. У наявності – від пів метра до більше 3-х метрів.
Важливий момент – купуйте тільки легальні ялинки. На офіційно заготовлених деревах повинні бути бирки і штрих-коди, а у продавця – документи на рослину. Перевірити легальність можна з телефону через додаток Ялинка.info або через веб-сайт. Потрібно ввести номер з етикетки дерева і сервіс покаже усю необхідну інформацію.
Подільський лісовий офіс