![412788935_772626771570025_6392382406989682208_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/412788935_772626771570025_6392382406989682208_n.jpg)
Знову у зажурі Копичинецька громада. Бо втрачає своїх дітей, своїх синів. Душа ще одного славного Захисника відлетіла у місце небесного збору Воїнів Світла.
І вкотре сумна новина з пекельного Бахмутського напрямку. 04 грудня 2023 року зник безвісти, виконуючи бойове завдання біля населеного пункту Хромове Бахмутського району Донецької області, Костянтин ГОНДЗ, 13.06.1975 року народження. А вже 19 грудня мешканці Копичинецької громади дізналися про його загибель.
Чортківська районна військова адміністрація висловлює щирі співчуття рідним і близьким!