![a6845f9fa60767967a3394124a7987ce](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/a6845f9fa60767967a3394124a7987ce-640x427.jpg)
У реанімаційне відділення лікарні з переломами та іншими тілесними ушкодженнями бригада екстреної медичної допомоги госпіталізувала жителя Мельниці-Подільської громади. П’ятдесятирічний чоловік травми отримав у результаті дорожньо-транспортної пригоди.
Аварія трапилася 30 квітня близько 18:00. При виїзді слідчо-оперативної групи з’ясувалося, що на трасі Тернопіль-Скала-Подільська-Жванець, між населеними пунктами Урожайне-Вигода, водій автомобіля “Volkswagen Passat” виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся із мотоциклом “Spark”.
У обох кермувальників взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Триває слідство.