![447488395_1236528594389067_2774990979579380718_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/06/447488395_1236528594389067_2774990979579380718_n-e1717661873299-640x458.jpg)
Герасим’юк Юрій Михайлович, 1991 року народження, із села Великий Кунинець, Вишнівецької громади, Кременецького району, з 24 грудня 2023-го року він вважався зниклим безвісти, але нещодавно його тіло було ідентифіковано.
Юрію могло бути 33 роки, але він загинув у бою, віддавши найцінніше – своє молоде життя за перемогу України.
Висловлюємо щирі співчуття батькам воїна, родині, друзям…
Шана і слава Герою України!