Головна Новини Волонтер з Тернопільщини продав своє авто, аби придбати дрони-камікадзе

Волонтер з Тернопільщини продав своє авто, аби придбати дрони-камікадзе

Волонтер з Тернопільщини Василь Конько продав своє авто, аби придбати дрони-камікадзе для батальйону “Карпатська Січ”. Він опублікував оголошення в соцмережі й за годину знайшов покупчиню, повідомляє Суспільне.

“Зранку тільки виклав той пост у Фейсбуці й вже люди відгукнулися. Приїхали, дають кошти. Я вже зв’язався зі Сходом, з хлопцями. Вони вже шукають ті дрони, що їм безпосередньо потрібні”.

Про дрони Василя Конька попросив боєць з Тернопільщини Ігор Костюк.

“Маю побратима на Сході — Ігоря Костюка. Він в “Карпатській Січі” воює. І він буквально три дні тому запитав, де можна дістати FPV-дрони. А я з початку повномасштабної війни постійно до нього їжджу, йому треба”.

Військовий Ігор Костюк

Ігор Костюк. Фото: Ігор Костюк

“Ми з паном Василем вже довгий час співпрацюємо. Нещодавно вони привозили партію FPV-дронів. Відповідно, ми просили по можливості такі самі ще довозити. Це дрони FPV, вони несуть на собі вибухівку на певну ділянку, на певну відстань”, — каже Ігор Костюк.

За автомобілем приїхала покупчиня Андріана Копанська.

“У Фейсбуці сиділа й побачила, що в пана Василя було таке оголошення. Публікація, що він міняє Nissan Qashqai на 25 дронів. Це наш хороший друг Василь, це волонтер. І я подзвонила, сказала, що хочу приїхати, її забрати і щоб він купив нашим військовим 25 дронів”.

Жінка в авто

Андріана Копанська. Фото: Суспільне Тернопіль

Василь Конько розповів Суспільному, що продав своє авто за 9 тисяч доларів.

“Я не буду сам купувати, я віддам кошти тим спеціалістам, хто на цьому розуміється. Потім з Ігорем Костюком вони сконтактують. І їм напряму доставлять ці дрони. Дрон — це врятовані життя хлопців”.

Nissan Qashqai

Автомобіль, який продав волонтер. Фото: Суспільне Тернопіль