![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/1-19.jpg)
42 бригаді Теребовлянської підстанції Е(Ш)МД Теребовлянської станції у складі лікаря Чайківського Романа, фельдшера Новак Христини та водія Шупа Мирослава пощастило потрапити на свій перший виїзд, з якого вони поверталися із маленьким згорточком та сяючими очима. Пологи вдома – це завжди ризик, але наші медики готові до будь-яких ситуацій, тому їхали на виклик впевнено і підготовлено.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/2-10.jpg)
Мальовниче село на Тернопільщині того весняного ранку збагатилося гарненькою дівчинкою, яка у сім’ї породіллі стала третьою дитиною. Пацієнтка перебувала на обліку в жіночій консультації та готувалася до поповнення лише за два тижні. Але маленька пацієнтка вирішила зовсім інакше. В наслідок стрімких пологів вона з’явилася на світ ще до прибуття бригади Е(Ш)МД.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/3-5.jpg)
Наші працівники оглянули дитину та маму, оцінили їх стан, підключили жінку до системи та транспортували обох до Перинатального центру Тернопільської міської лікарні №2. Такі пацієнти – це велика відповідальність, тому щасливе завершення історії стало радісною подією для усієї Теребовлянської станції Е(Ш)МД, розповіли на сторінці КНП “ЦЕМД та МК” ТОР