![f7dfe7e2a9180436](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/f7dfe7e2a9180436-640x359.jpg)
Музикантка з Тернопільщини Віталія Грицак написала авторську колядку і завдяки їй зібрала 300 тисячі гривень для ЗСУ. За ці кошти придбала 12 FPV-дронів та далекомір, які передала на фронт, повідомляє Суспільне.
Авторська колядка має назву “Зірка яскрава в небі тривожному”, — каже музикантка.
Віталія Грицак каже, сума грошей, які вона наколядувала під час свят — рекордна для неї.
“На початку грудня я відкрила свою “монобанку” і назвала її “Колядую для ЗСУ”. Подруга написала сценарій сучасного вертепу навколо моєї колядки, який купляли за донати. Потім я продавала ноти і фонограму колядки, щоб охочі могли її виконувати. Дехто просто донатив і так зібрали 300 тисяч гривень. Я була шокована. Це дуже багато і я рада, що змогла зібрати цю суму”.
![Вертеп, який виконав колядку Вітлаії Грицак Вертеп, який виконав колядку Вітлаії Грицак](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/ca94d6790baffebb.jpg)
Вертеп, який виконав колядку Вітлаії Грицак. Фото: Віталія Грицак