![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/1-11-640x360.jpg)
Військовий з Колумбії Андреас, який понад рік захищає Україну, одружився з тернополянкою Наталією Кравець.
Про це повідомили на сторінці Тернопільського Драцсу.
Андреас — кадровий військовий. Коли почалася російсько-українська війна, чоловік приїхав в Україну, щоби допомоги визволяти окуповані території. Зараз чоловік у відпустці, пише Суспільне.
Жінка познайомилася з Андреасом понад рік тому в Тернополі. Тоді вона повернулася із Португалії, де була на роботі.
Андреас розповів, що Наталя сподобалась йому своєю цілеспрямованістю і харизмою.
“Мені сподобалося те, що вона була така проста і відкрита, нічого не приховувала. Сподобалися її цінності, те, що вона йде вперед, незважаючи на перешкоди, ніколи не боїться вийти із зони комфорту, подобається її харизма”.