![4299686104792141414](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/4299686104792141414.jpeg)
У Тернополі одружилися військовий і волонтерка. Сергій Коновал — командир роти 67-ої окремої механізованої бригади, Ольга Данченко — волонтерка, яка забезпечує цю роту. Познайомилася пара під час повномасштабного вторгнення, коли Ольга привозила допомогу на фронт. Згодом жінка продала свою машину, щоб купити коханому тепловізор і переїхала на Донеччину, аби бути поряд з ним.
“Ми відмовилися від весільного торта, бо вважаємо, що сьогодні є речі, які набагато необхідніші. І весілля без торта відбудеться. Тому попросили наших друзів, які хотіли подарувати нам торт, замінити його на паяльник для FPV-дронів. Сьогодні отримали в подарунок і вже завтра він приступає до роботи, буде паяти дрони для Сергієвої роти”, — розповіла Суспільному Ольга.
![паяльник для дронів](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/900x1.78/e01c78c30c7541af.jpg)
За словами Сергія, тепловізор, який купила Ольга, продавши своє авто, був гарний.
“Він дуже класно служив, був дуже крутий. Я не знав, що Оля продає авто, тому що я не вникав у такі тонкощі”.
![](https://cdn4.suspilne.media/slider/2024/01/11/2384_1kOyLPHuhF.jpg)
![](https://cdn4.suspilne.media/slider/2024/01/11/2384_TRWja9bAlr.jpg)
Згодом Ольга залишила життя в Тернополі та поїхала за коханим на війну.
“По-іншому в моєму житті бути не може. Це моя сім’я, це те, заради чого я живу, це те, що мене надихає і я не можу дозволити собі бути осторонь від нього, осторонь від ситуації. Чим більше ми будемо всі корисні, працювати на перемогу, тим швидше наступить наше щасливе, інше життя. Тому я хочу бути разом, я хочу, щоб ми працювали разом і пришвидшували перемогу разом”.
![волонтерка Ольга Данченко](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/900x1.78/04b6bb9dd9d4edf0.jpg)
У серпні Сергій Коновал приїжджав з фронту, щоб зробити Олі пропозицію. Навіть цей момент пара розділила з побратимами.
![Коновал і Данченко](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/900x1.78/07cf802b1720debb.jpg)
“Ми живемо з побратимами дуже довгий час на війні, нас об’єднує не тільки бойова робота, вони стають частиною життя і на такі урочисті події, які відбуваються в нашому житті запросив їх, щоб розділити з ними радість того дня”, — каже Сергій.
![Військовослужбовець Сергій Коновал](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/900x1.78/aae1fe3feac427ec.jpg)