![d4380e80926467fc](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/d4380e80926467fc-640x360.jpg)
Військовослужбовця з Тернопільщини Андрія Біндаса нагородили нагрудним знаком “Хрест хоробрих”. Про це боєць повідомив на своїй сторінці.
Депутат Кременецької міської ради, громадський активіст, волонтер, військовослужбовець з 2016 по 2019 роки служив в 44 окремій артилерійській бригаді імені гетьмана Данила Апостола. У 2022 році брав участь у боях за Київ та на сході України. Був поранений, повідомляє Суспільне
![Нагрудний знак "Хрест хоробрих", яким нагородили Андрій Біндаса, Тернопіль, 28 березня, 2024 Нагрудний знак "Хрест хоробрих", яким нагородили Андрій Біндаса, Тернопіль, 28 березня, 2024](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/8fdf2ffa6917681a.jpg)
Нагрудний знак “Хрест хоробрих”. Фото: Андрій Біндас
Андрій Біндас виконував бойові завдання у складі 109 окремого гірсько-штурмового батальйону. Зараз воює у складі 33 окремої механізованої бригади.
Нагрудним знаком “Хрест хоробрих” нагороджуються військовослужбовці та працівники Збройних сил України за героїчний вчинок, пов’язаний з ризиком для життя під час участі у бойових діях об’єднаних, антитерористичних операцій, а також операціях з підтримання миру та безпеки, ліквідації наслідків природних та техногенних катастроф, інших надзвичайних ситуацій.