![7b4ff760af315bde](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/7b4ff760af315bde-640x360.jpg)
Командир бойової машини з Тернопільщини отримав відзнаку від Головнокомандувача ЗСУ “Золотий Хрест”.
Про це Суспільному повідомив пресофіцер 105 окремої бригади тероборони ЗСУ Юрій Кульпа.
Молодший сержант Андрій на псевдо “Позитив” з перших днів повномасштабного вторгнення служить в ЗСУ. Чоловік брав участь в бойових діях у Донецькій області, виконував завдання на Харківському напрямку.
“Він завжди в перших рядах. Постійно на передових позиціях. Відповідальний військовослужбовець, ефективно та вчасно виконує визначені завдання. Особливо проявив себе на Куп‘янському напрямку. Не боїться брати відповідальність на прийняття рішень у бойових діях, поважають його побратими, цінують”, — розповів командир підрозділу про свого бійця.
Нагрудним знаком “Золотий хрест” Головнокомандувача ЗСУ нагороджуються особи рядового і сержантського (старшинського) складу Збройних Сил України за проявлену мужність і успішне виконання завдань під час бою, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування та зразкову поведінку у повсякденній діяльності.