Головна Новини Війна забрала життя молодого вчителя Романа Деремашка

Війна забрала життя молодого вчителя Романа Деремашка

Ще одне молоде життя забрала безжальна війна. Загинув 23-річний вчитель з Тернопільщини Роман Деремешко.

“Біль, смуток і велике горе несе нам війна… Сьогодні вона прилетіла в нашу громаду чорною звісткою про те, що забрала ще одне молоде життя Сина України. Загинув Роман Деремешко (2000 року народження), який працював вчителем фізкультури у Яструбівській гімназії, навчав дітей, любив життя.

Співчуваю батькам, які втратили єдиного сина. Співчуваю кожному, хто знав і любив Романа. Велике горе, непоправна втрата. Хай спочиває в мирі його душа. Вічна пам’ять!

Маємо гідно зустріти Героя і провести в останню дорогу. Коли це буде – повідомлю згодом”, – повідомляє сільський голова Купчинець Ігор Країнський.

“Сумна звістка увірвалась у наше село. Клята війна, вона забирає найкращих. Ромко, Рома, Ромчик, Роман наш колишній учень. Вихований, допитливий, старанний, кмітливий, спортивний, веселий, таким ми його пам’ятаємо. Звичайний хлопчина, який став юнаком і пішов боронити свою землю від ворога. Важко писати про ЛЮДИНУ у минулому часі. А ще важче підібрати слова співчуття батькам, єдиного сина. Сум, жаль, сльози, біль. Чому? Вічна пам’ять нашому Ромку!!!!!! Глибока шана та низький уклін батькам! Сумуємо, співчуваємо, молимося. Твоя душа Ромку вже там, де немає болю суму та печалі…… Вічна та світла пам’ять нашому Ромку”, – пишуть у Денисівській гімназії.